Membership
Log In
استعلام قیمت آنلاین و مشاوره

 شرکت حمل ونقل بین المللی بارفرابری مهرگان راه با  در اختیار داشتن بیش از 250 دستگاه کشنده  تحت کاپوتاژ  ، شعبه ،  نمایندگی فعال و پرسنل مجرب ، آماده ارائه خدمات لجستيكي به مشتريان محترم مي باشد.
لطفا"جهت  استعلام قیمت انلاین و دریافت مشاوره رایگان  ، فرم مربوطه را  اینجا  تکمیل  نموده  تا در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود و یا جواب به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال گردد.

Language

Other News

 جدیدترین بایدها و نبایدهای ترخیص کالا

Tuesday 18 January 2022

 جابجایی بیش از 3 میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل ونقل باری سیستان و بلوچستان

Sunday 2 January 2022

ورود اولین محموله ترانزیتی بندر اروندکنار از اوکراین

Monday 27 December 2021

ظرفیت ۲۰ هزار میلیاردی بنادر برای سرمایه گذاری خارجی پس از تحریم

Monday 20 December 2021

More
 جدیدترین بایدها و نبایدهای ترخیص کالا
Tuesday 18 January 2022

 جابجایی بیش از 3 میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل ونقل باری سیستان و بلوچستان
Sunday 2 January 2022

ورود اولین محموله ترانزیتی بندر اروندکنار از اوکراین
Monday 27 December 2021

ظرفیت ۲۰ هزار میلیاردی بنادر برای سرمایه گذاری خارجی پس از تحریم
Monday 20 December 2021

فعالیتهای مرزی باید روانسازی شود
Saturday 4 December 2021

بندر چابهار زیرساختی برای ترانزیت و تجارت ندارد
Saturday 20 November 2021

 بازدید معاون وزیر راه از پروژه‌های مسئولیت‌های اجتماعی بندرامام
Wednesday 17 November 2021

بررسی ظرفیت‌های ترانزیتی کشور در نشست کارگروه ملی دیپلماسی حمل و نقل و ترانزیت
Sunday 14 November 2021

 فرسودگی عامل حذف شرکت ها از رقابت بین المللی
Wednesday 3 November 2021

نحوه تمدید غیرحضوری کارت هوشمند رانندگان ناوگان جاده ای
Wednesday 2 June 2021

صعود ارزهای دیجیتالی
Tuesday 1 June 2021

 رشد ۴۳ درصدی صادرات کالا از پایانه مرزی میرجاوه
Monday 31 May 2021

ثبت سفارش برای واردات کالا به مناطق آزاد و ویژه لغو شد
Saturday 29 May 2021

 شاه راه ترانزیتی شرق مهمترین طرح ترانزیتی کشور
Thursday 27 May 2021

در گمرک آستارا چه خبر است؟!
Wednesday 26 May 2021

گفتگوی عباس آخوندی با متخصصان و فعالان حمل‌ونقل در کلاب هاوس
Monday 24 May 2021

افتتاح شعبه صلحی شرکت‌های حمل‌ونقل بین المللی شورای حل اختلاف استان تهران
Saturday 22 May 2021

علت خاموشی های پراکنده در تهران چیست؟
Wednesday 19 May 2021

از سرگیری تردد قطار باری ایران پاکستان
Tuesday 18 May 2021

ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در بنادر پس از لغو تحریم‌ها
Sunday 9 May 2021

آغاز بهره برداری از سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری
Saturday 8 May 2021

محدودیت سفر به ۴۲ کشور به علت شیوع کرونا
Thursday 6 May 2021

رشد ۵۹ درصدی صادرات و ۱۶۰ درصدی ترانزیت از بندر شهید رجایی
Wednesday 5 May 2021

فعالیت سرویس قطار باری ایران-پاکستان متوقف شد
Monday 3 May 2021

مرز میلک می‌تواند جایگزین مناسبی برای کاهش ترافیک در دوغارون باشد
Saturday 1 May 2021

 دوگانگی در قوانین مربوط به ظرفیت انواع ناوگان جاده ای
Thursday 29 April 2021

توقف صادرات گاز آذربایجان به ترکیه
Tuesday 27 April 2021

‌ورود و خروج مسافر از مرزهای میرجاوه و ریمدان ممنوع شد/کامیون پاکستانی وارد ایران نمی‌شود‌
Monday 26 April 2021

رشد صادرات استان یزد در سال ۹۹
Sunday 25 April 2021

رشد ۲۹ درصدی ترانزیت راه‌آهن ایران در سال ۹۹
Saturday 24 April 2021